
Диск отрезной алмазный Bosch Standard for Concrete D230 d22 (2608602200)
1 400 ₴
- В наявності
- Код: ik_2000814
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск відрізний алмазний Bosch Standard for Concrete D230 d22 (2608602200)
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 230 мм.Посадковий діаметр (d) - 22.2 мм.Висота шару - 10 мм.Тип диска - Сегмент (Segment).Тип різання - Сухий рез.Товщина алмазного шару (X) - 2.3 мм.Призначення - по бетону.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 10 мм |
| Призначення | для бетону |
| Зовнішній діаметр (D) | 230 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 22,2 мм |
| Тип диска | Сегмент (Segment) |
| Тип різу | Сухой рез |
| Товщина алмазного шару (X) | 2.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴



