
Відрізний круг Baumesser 1A1RSS/C3 D230 d22.33 2.6x10 HIT Beton PRO (94315008017)
1 202 ₴
- В наявності
- Код: ik_2033342
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відрізний круг Baumesser 1A1RSS/C3 D230 d22.33 2.6x10 HIT Beton PRO (94315008017)
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 230 мм.Посадковий діаметр (d) - 22.2 мм.Висота шару - 10 мм.Тип диска - Сегмент (Segment).Тип різання - Сухий рез.Товщина алмазного шару (X) - 2.6 мм.Призначення - по бетону,по цеглі,по пісковику,по тротуарній плитці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baumesser |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 10 мм |
| Призначення | по бетону, по цеглу, по піщанику, по тротуарній плитці |
| Зовнішній діаметр (D) | 230 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 22,2 мм |
| Тип диска | Сегмент (Segment) |
| Тип різу | Сухой рез |
| Товщина алмазного шару (X) | 2.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 202 ₴

