
Диск відрізний алмазний Distar Gres Ultra D200 d25.4 (11120159015)
1 869 ₴
- В наявності
- Код: ik_2030595
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск отрезной алмазный Distar Gres Ultra D200 d25.4 (11120159015)
+ специально разработан для быстрой резки твердой керамической плитки и керамогранита на станках с охлаждением
+ высокая производительность, универсальность применения
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 200 мм.Посадковий діаметр (d) - 25.4 ммВисота шару - 8.5 ммВикористовується на - Плиткорезе.Клас диска - Industrial (7D).Тип диска - Турбо (Turbo).Тип різання - Мокрий рез.Товщина алмазного шару (X) - 1.6 ммПризначення - по граніту,по кераміці,з керамограніту,по мармуру.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 8.5 мм |
| Використовується на | Плиткорізе |
| Клас диска | Industrial (7D) |
| Призначення | по граніту, по кераміці, по керамограніту, по мармуру |
| Зовнішній діаметр (D) | 200 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 25.4 мм |
| Тип диска | Турбо (Turbo) |
| Тип різу | Мокрий різ |
| Товщина алмазного шару (X) | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 869 ₴

