
Коло алмазний Distar 1A1R Multigres D125 d22.23 1.4x10 (11115494010)
1 191 ₴
- В наявності
- Код: ik_2033836
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коло алмазний Distar 1A1R Multigres D125 d22.23 1.4x10 (11115494010)Застосування:
Керамічна плитка напольная керамічна плитка для підлоги, керамограніт, мармур (м'які і середні породи).
Переваги:
Спеціально розроблений для швидкого різання підлогової плитки і керамограніта. Ультра-тонка товщина і унікальна форма алмазного шару, кільцеве ребро жорсткості забезпечують високу продуктивність на найміцнішою керамічній плитці.
Алмазний диск 1A1R 125 Multigres, що випускається компанією "Ді-стар", призначений для ручних УШМ малої потужності, розрахований на диск діаметром 125 мм Стандартне посадкове отвір дозволяє також використовувати інструмент і на інших машинах з діаметром 22,23 мм для сухого різання.
Працює диск по більшості природних порід: граніту, мармуру та деякими видами пісковика. Використання твердої кераміці і керамограніту дає максимальний результат, без сколів і витрати матеріалу на повторний рез та шліфування.
1A1R 125 Multigres это турбированный диск, который имеет высокую скорость реза и оптимальный показатель ресурса. Хорошо подойдет для небольших болгарок с малой мощностью, но большим числом оборотов. Технология нанесения алмазов на кромку была заимствована у модели Multigres, но диски отличаются, так как Multigres - модель, не использующая охлаждение в работе.
Отличительные черты алмазного диска 1A1R 125 Multigres:
Универсальный диск для резки плитки и твердых пород природного камня;
Эффективен при работе плиткорезом;
Высокая скорость реза;
Используется на ручных УШМ без охлаждения;
Минимальный расход ресурсов.
Толщина алмазной кромки диска 1.4 мм., гарантирует качественный рез твердых пород. Использование алмазного круга без охлаждения дает дополнительное преимущество в работе на станках.
Для эффективной работы и сохранения алмазов не используйте круг более 4 минут, давайте инструменту отдохнуть и остыть. После чего, продолжайте работу, соблюдая интервалы для охлаждения диска воздухом.
Инструкция по эксплуатации диска и меры предосторожности вложены внутрь упаковки. Внимательно прочтите все материалы и только тогда приступайте к работе!
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 125 мм.Посадковий діаметр (d) - 22.2 мм.Висота шару - 10 мм.Використовується на - Болгарці.Клас диска - Industrial (7D).Тип диска - Турбо (Turbo).Тип різання - Сухий рез.Товщина алмазного шару (X) - 1.4 мм.Призначення - по граніту,по кераміці,з керамограніту,по мармуру.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 10 мм |
| Використовується на | Болгарке |
| Клас диска | Industrial (7D) |
| Призначення | по граніту, по кераміці, по керамограніту, по мармуру |
| Зовнішній діаметр (D) | 125 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 22,2 мм |
| Тип диска | Турбо (Turbo) |
| Тип різу | Сухой рез |
| Товщина алмазного шару (X) | 1.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 191 ₴

