
Тарілка алмазна шліфувальна В1-13 (4А2) 125х10х2х8х20 100/80 (29,500 ct) 100% АС4
1 739 ₴
- Немає в наявності
- Код: ik_2033115
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тарелка алмазная шлифовальная В1-13 (4А2) 125х10х2х8х20 100/80 (29,500ct) 100% АС4
Характеристики:Наружный диаметр (D) - 125 мм.Посадочный диаметр (d) - 20 мм.Зернистость - 100/80.Толщина алмазного слоя (X) - 2 мм.Ширина шару (W) - 10 мм.Призначення - по металу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зернистість | 100/80 |
| Призначення | Для металу |
| Зовнішній діаметр (D) | 125 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 20 мм |
| Товщина алмазного шару (X) | 2 мм |
| Ширина шару (W) | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 739 ₴

