
Круг алмазний шліфувальний галтель B1-13 (1FF1) R4 125х8 160/125
2 542 ₴
- В наявності
- Код: ik_2017998
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Круг алмазный шлифовальный галтель B1-13 (1FF1) R4 125х8 160/125
Характеристики:Наружный диаметр (D) - 125 мм.Посадочный диаметр (d) - 32 мм.Зернистость - 160/125.Марка органической связки - В1-13.Общая высота круга (T) - 8 мм.Радиус (R) - 4 мм.Товщина алмазного шару (X) - 4 мм.Форма кола - Опуклого профілю (галтель).Призначення - по металу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зернистість | 160/125 |
| Марка органічної зв'язки | В1-13 |
| Призначення | Для металу |
| Зовнішній діаметр (D) | 125 мм |
| Загальна висота кола (T) | 8 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
| Радіус (R) | 4 мм |
| Товщина алмазного шару (X) | 4 мм |
| Форма кола | Опуклого профілю (гальтер) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 542 ₴

