
Тарілка алмазна гостра (4B2) D125 t10 x2 w6 a20 d32 АС4 125/100 В1-13 100% 16,400 сt ПРО П
1 596 ₴
- В наявності
- Код: ik_2036186
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тарілка алмазна гостра (4B2) D125 t10 x2 w6 a20 d32 АС4 125/100 В1-13 100% 16,400 сt ПРО ПЗастосування:
— заточка і доведення передньої поверхні зубів розгорток, фрез, черв'ячних фрез, дискових пив, протяжек та іншого інструменту з твердого сплаву.
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 125 мм.Посадковий діаметр (d) - 32 мм.Зернистість - 125/100.Марка органічної зв'язки - В1-13.Товщина алмазного шару (X) - 2 мм.Форма кола - Тарілчаста гостра.Ширина шару (W) - 6 мм.Призначення - по металу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полтавський алмазний інструмент |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зернистість | 125/100 |
| Марка органічної зв'язки | В1-13 |
| Призначення | Для металу |
| Зовнішній діаметр (D) | 125 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
| Товщина алмазного шару (X) | 2 мм |
| Форма кола | Тарілчаста гостра |
| Ширина шару (W) | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 596 ₴

