Фреза для зрощування по довжині (шип-глибокий) D160 d40 B54 z3
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 160 мм.Посадковий діаметр (d) - 40 мм.h - 10 мм.t - 6 мм.Висота (B) - 54 ммКількість зубів (Z) - 4.Матеріал ріжучої частини - HSS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| h | 10 мм |
| t | 6 мм |
| Висота (B) | 54 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Матеріал різальної частини | HSS |
| Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 437 ₴






