Фреза для зрощування D125 d32 B54 z6/6 (твердосплавна)
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 125 мм.Посадковий діаметр (d) - 32 мм.h - 6 мм.t - 6 мм.Висота (B) - 54 ммКількість зубів (Z) - 4.Матеріал ріжучої частини - HM.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Петровський і До |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| h | 6 мм |
| t | 6 мм |
| Висота (B) | 54 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Матеріал різальної частини | HM |
| Зовнішній діаметр (D) | 125 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 076 ₴






