
Фреза мікрошип для зрощування по ширині D125 d32 B54
5 175 ₴
- В наявності
- Код: 6099396
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза мікрошип для зрощування по ширині D125 d32 B54
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 125 мм.Посадковий діаметр (d) - 32 мм.h - 3 мм.t - 4.5 ммВисота (B) - 54 ммКількість зубів (Z) - 4.Матеріал ріжучої частини - HSS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| h | 3 мм |
| t | 4.5 мм |
| Висота (B) | 54 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Матеріал різальної частини | HSS |
| Зовнішній діаметр (D) | 125 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 175 ₴




