
Фрези для вагонки "Інтекс" 145x32x24x4 (HM)
14 780 ₴
- В наявності
- Код: 9612
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фрези для вагонки "Інтекс" 145x32x24x4 (HM)
Для замовлення повідомте менеджеру номер профілю.
Комплект фрез с напаянными пластинами твердого сплава ВК6, ВК8 (победит, HM): сплав вольфрам кобальт, твердость до 90 по шкале Роквела, предназначен для изготовления шпунта и гребня обшивочной доски "вагонки" из древесины твердых и мягких пород на 4-х сторонних фрезерных станках. Пластины из твердого сплава преимущественно используются при обработке древесины твердых пород (дуб, ясень, бук). Есть возможность «адаптировать» комплект для использования на фрезерных станках. Фінішна заточування профільних фрез проводитися на оптико-заточувальних верстатах, чим досягається абсолютна точність обробки усіма зубцями фрез.
Характеристики:
Зовнішній діаметр (D) - 145 мм.
Посадковий діаметр (d) - 32 мм.
Висота (B) - 24 мм
Кількість зубів (Z) - 6.
Матеріал ріжучої частини - HM.
Ширина паза - 4 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | INTEKS |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (B) | 24 мм |
| Кількість зубів (Z) | 6 |
| Матеріал різальної частини | HM |
| Зовнішній діаметр (D) | 145 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
| Ширина паза | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 780 ₴





