
Фрези для вагонки "Інтекс" 180x60x24x4 (HSS)
14 187 ₴
- В наявності
- Код: 9684
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фрези для вагонки "Інтекс" 180x60x24x4 (HSS)
Для замовлення повідомте менеджеру номер профілю.
Комплект фрез з напаяними пластинами твердого сплаву P6M5 (інструментальна сталь HSS(18%) твердість до 70 за шкалою Роквела), призначений для виготовлення шпунта і гребеня обшивальної дошки "вагонки" з деревини середніх і м'яких порід 4-х сторонніх фрезерних верстатах. Пластини з Р6М5 переважно використовуються при обробці деревини (хвойні: ялина, сосна, липа, вільха). Існує можливість «адаптувати» комплект для використання на фрезерних верстатах.
Характеристики:
Зовнішній діаметр (D) - 180 мм.
Посадковий діаметр (d) - 60 мм.
Висота (B) - 24 мм
Кількість зубів (Z) - 6.
Матеріал ріжучої частини - HSS.
Ширина паза - 4 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | INTEKS |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (B) | 24 мм |
| Кількість зубів (Z) | 6 |
| Матеріал різальної частини | HSS |
| Зовнішній діаметр (D) | 180 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 60 мм |
| Ширина паза | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 187 ₴





