
Ніж 130 мм для виготовлення обшивальної дошки блок-хаус сталь Р6М5
8 400 ₴
- В наявності
- Код: 2028920
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж для ножовий фрезерної головки для виготовлення обшивальної дошки блок-хаус
Марка сталі Р6М5 твердість 55-56 од., товщина ножа 5 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 130 мм |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Стан | Новий |
| Твердосплавна напайка | Ні |
| Тип | Стругальний ніж |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ножа | 130 |
| Сталь | Р6М5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 400 ₴

