Суворі ножі зі сталі HSS W18 призначені для прямолінійної обробки м'яких і твердих порід деревини на чотиристоронніх, фрезерних, фугальних і авіасових верстатах. Ножі є змінною різальною частиною ножових барабанів, що використовуються на чотиристоронніх і фрезерних верстатах, або ножових валів фуговільних і лужних верстатів.За бажанням Заказника параметри ножів можуть бути змінені.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rapid |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 720 мм |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Стан | Новий |
| Твердосплавна напайка | Ні |
| Тип | Стругальний ніж |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип заточування | 2-стороння |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 490 ₴








