Суворі ножі зі сталі HSS W18 призначені для прямолінійного оброблення м'яких і твердих порід деревини на чотиристоронніх, фрезерних, фугальних і авіасових верстатах. Ножі є змінною різальною частиною ножових барабанів, що використовуються на чотиристоронніх і фрезерних верстатах, або ножових валів фугового та авіакусового верстата.За бажанням Заказника параметри ножів можуть бути змінені.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rapid |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 230 мм |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Стан | Новий |
| Твердосплавна напайка | Ні |
| Тип | Стругальний ніж |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴









