Суворий ніж
Фугальний ніж
Сталь HPS — економне оброблення деревини з європейською якістю.
• спеціально розроблена для деревооброблення
• експлуатаційний термін під час оброблення деревини м'яких порід практично завжди вище,
ніж під час оброблення HSS-ніжами,
• експлуатаційний термін під час оброблення деревини твердих порід практично такий самий
як під час оброблення HSS-ніжами,
• простіше профільується, заточується й рідшеться, ніж HSS,
• стійкість до високих температур вище 520 °C,
• вища стійкість до ударних навантажень, ніж у HSS.За бажанням Заказника параметри ножів можуть бути змінені.
Ми маємо можливість виготовити ножі практично будь-яких розмірів завтовшки 3 мм і завширшки до 40 мм завдовжки до 1500 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rapid |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 1090 мм |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Стан | Новий |
| Твердосплавна напайка | Ні |
| Тип | Стругальний ніж |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте











