
Ніж твердосплавний на барабан ВК-15 L90 32,5 мм
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 335550
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ніж твердосплавний на барабан ВК-15 L90 32,5 мм
Характеристики
Висота ножа32.5 мм
Довжина ножа 90 мм
Тип сталіВК-15
Товщина ножа 6 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 90 мм |
| Сталь | TCT |
| Твердосплавна напайка | Немає |
| Тип | Суворий ніж |
| Товщина | 6 мм |
| Ширина | 32.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


