Ніж твердосплавний на барабан ВК-15 L40 32,5 мм
Характеристики
Висота ножа32.5 мм
Довжина ножа40 мм
Тип сталіВК-15
Товщина ножа 6 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 40 мм |
| Сталь | TCT |
| Твердосплавна напайка | Немає |
| Тип | Суворий ніж |
| Товщина | 6 мм |
| Ширина | 32.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



