
Пила дискова 100х22х10+10 ІТА TOOLS Польща
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: DSC.100022020.006
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Алмазні двокорпусні підрізні пили серії DSC, призначені для підрізання плит ламінованих, термін використання до 50 разів довший у порівнянні з пилами HW, ці алмазні підрізні пили є найкращим поєднанням ціни і якості.ОБЛАДНАННЯ: Горизонтальні і вертикальні розпилочні лінії з використанням підрізної пили.МАТЕРІАЛ: Одно чи двосторонньо ламіновані плити МДФ, HDF.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITA TOOLS |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр зовнішній | 100 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота алмазної плитки | 6 |
| Кількість зубів | 10+10 |
| Кількість зубів (Z) | 10+10 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 0 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 100 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 22 |
| Товщина корпусу пили | 2.2 |
| Ширина пропилу (мм) | 2,8-3,6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

