
Пила дискова 120х20х24 ІТА TOOLS Польща
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: DSB.120020024.006
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Алмазний підрізний пильний диск серії DSB, призначений для розпилу плит зі збереженням ідеально обробленого краю (використовується з підрізною пилою). Термін використання до 50 разів довший у порівнянні з пилами HМ. Ці алмазні пили є найкращим поєднанням ціни і якості.ОБЛАДНАННЯ: Настільні пили, горизонтальні і вертикальні розпилочні лінії.МАТЕРІАЛ: Одно чи двосторонньо ламіновані плити HDF, МДФ.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITA TOOLS |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр зовнішній | 120 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Кількість зубів | 24 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота алмазної плитки | 6 |
| Кількість зубів (Z) | 24 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 0 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 120 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 20 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | KON |
| Товщина корпусу пили | 2.5 |
| Ширина пропилу (мм) | 3,0-4,0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

