
Пила дискова 150х35х30 ІТА TOOLS Польща
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: PDA.150035030.A00
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пили для верстатів з ЧПУ, з ріжучими агрегатами. Призначені для різні операцій, що виконуються ріжучим агрегати наприклад, штампування, різання тощо.ДЛЯ ВЕРСТАТІВ: Верстати з ЧПУ, з ріжучими агрегатами. МАТЕРІАЛ: М’яка і тверда деревина, ДСП.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITA TOOLS |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 35 мм |
| Кількість зубів | 30 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 30 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 0 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 150 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 35 |
| Призначення пильного диска | ДСП/ЛДСП/МДФ/Фанера/HPL |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | WZ |
| Товщина корпусу пили | 3 |
| Ширина пропилу (мм) | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

