
Пила дискова 650х35х132 ІТА TOOLS Польща
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: P06.650035132.00A
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пильний диск для ліній оптимізації.
Застосування:
Для поперечного розпилу та вирізання дефектів в деревині на високих
швидкостях подачі.
Обладнання:
Лінії оптимізації.
Матеріали:
м'яка та тверда деревина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITA TOOLS |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 650 мм |
| Діаметр внутрішній | 35 мм |
| Кількість зубів | 132 |
| Кількість зубів (Z) | 132 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 0 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 650 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 35 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | WZ |
| Товщина | 3.5 мм |
| Товщина корпусу пили | 3.5 |
| Ширина пропилу (мм) | 4.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

