
Пила дискова 350х30х54 ІТА TOOLS Польща
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: P04.300030020.00W
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Для поздовжнього розпилу зі збереженням оптимальної якості матеріалу.
Обладнання :Настільні циркулярні пилки; Форматно-розкрійні верстати;
Матеріали для розпилу:М’яка масивна деревина; Тверда масивна деревина;
Особливості диска:
Виготовлений з твердосплавними зубцями CERATIZIT.; Спеціально оптимізовані для якісного поздовжнього розпилу (Rip cut) з низьким рівнем шуму (Noise Reduction).;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITA TOOLS |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр зовнішній | 300 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 20 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 20 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 0 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 300 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Призначення пильного диска | Селіна |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | FZ |
| Товщина корпусу пили | 2.2 |
| Ширина пропилу (мм) | 3.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


