
Пила дискова 300х30х96 ІТА TOOLS Польща
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: P15.300030096.01W
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Професійна дискова пила ITA Tools серії P15 розроблена спеціально для використання на настільних та форматно-розкрійних верстатах. Її основне призначення – це точний розпил плит та досягнення ідеальної обробки країв. Ця пила ефективно працює з підрізним вузлом і забезпечує високу якість навіть при наявності дрібних дефектів матеріалу. Пила P15 ідеально підходить для обробки широкого спектру матеріалів, включаючи необроблений та ламінований МДФ, необроблений та ламінований ДСП, а також фанеру та ламіновану фанеру.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITA TOOLS |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр зовнішній | 300 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 96 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 96 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 0 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 300 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Призначення пильного диска | ДСП/ЛДСП/МДФ |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | FZ\TR |
| Товщина корпусу пили | 2.2 |
| Ширина пропилу (мм) | 3.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


