
Пила дискова 120х00х24 ІТА TOOLS Польща
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: P36.120020024.000
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Однокорпусна підрізна пила P36 від ITA TOOLS для використання на форматно-розкрійних та настільних верстатах. Призначена для попереднього підрізання ламінованих плит, що забезпечує ідеальну якість обробки країв без сколів.Застосування:Для підрізання ламінованих плит зі збереженням ідеальної якості обробки країв.Для матеріалів:Ламінована фанера.Ламінований МДФ.Ламіноване ДСП.Для обладнання:Настільні та форматно-розкрійні верстати.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITA TOOLS |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр зовнішній | 120 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Кількість зубів | 24 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | Пиляльний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 24 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 0 |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 120 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 20 |
| Призначення пильного диска | ДСП/ЛДСП/МДФ |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | KON\WZ |
| Товщина корпусу пили | 2.2 |
| Ширина пропилу (мм) | 3,1-4,3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


