Пильні диски цієї серії використовується на горизонтальних або вертикальних форматно-розкрівельних верстатах. Підходить для розпилювання панельних матеріалів на верстатах без підрізного вузла. Твердосплавні зуби мають особливе чергування (два прямих і трапеціедальних), кут атаки 10°, що дає змогу розкріплювати без відколів.ЗАСТОСУВАННЯ: Розпил панельних матеріалів без відколів, на верстатах без підрізного вузла, торцовка МДФ, ДСП.ОБОБОБІЧНІСТЬ: Горизонтальний або вертикальний форматно-розкривний верстат.МАТЕРІАЛ: Плити ДСП одне і двостороннє ламіновані.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 250 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 78 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 78 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 10 |
| Призначення | На дереві |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 250 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | FFT |
| Товщина корпусу пили | 2.2 |
| Ширина пропилу (мм) | 3.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


