Хромований диск для ефективного різання HPL і ламінату.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 168 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Кількість зубів | 52 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 52 |
| Кут атаки пиляльного диска α | -5° Neg. |
| Призначення | На дереві |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 168 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 20 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | TCG |
| Товщина корпусу пили | 1.2 |
| Ширина пропилу (мм) | 1.8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


