У пакованні 2 дискові пили для поперечного та чистого різання?305 мм, внутрішній отвір 30 мм.ЗАСТОСУВАННЯ: Пили для використання на будівництві або ремонті. Характеризуються гарною якістю за помірної ціни.ОБЛАДНІСТЬ: ручні циркулярні пили, стаціонарні та настільні пили.МАТЕРІАЛ: М'яка та тверда деревина, фанера, плити OSB.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 305 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | На дереві |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 305 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Товщина корпусу пили | 2 |
| Ширина пропилу (мм) | 2.8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


