Пили серії ITK PLUS з тонкою пропилкою для чистового розпилювання. Комбінація тонкого різання, "перемінно-скошених" зубів, мікрозернистого твердого сплаву та тришарового біметалевого припою, сприяють мінімальній кількості відходів і мінімальному навантаженню на Ваш диск і Вашу пилу. P.T.F.E. покриття диска, з вмістом тефлону, запобігає налипанню стружки, смоли та нагару на корпус.ЗАСТОСУВАННЯ: Для поперечного розпилювання, ідеальне оброблення краю. Особливо підходить для невеликих елементів.ОБЛАДНІСТЬ: Настільні циркулярні пили, кукорізки, електроінструмент, акумуляторні пили.МАТЕРІАЛ: М'яка, тверда й екзотична деревина, деревопохідні плити шпоновані або ламіновані.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 50 мм |
| Діаметр внутрішній | 10 мм |
| Кількість зубів | 20 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 0.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 20 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 15 |
| Призначення | На дереві |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 50 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 10 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | 10° ATB |
| Товщина корпусу пили | 0.8 |
| Ширина пропилу (мм) | 1.1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


