У пакованні 3 дискові пили для поперечного та чистого різання?160 мм, внутрішній отвір 20 мм.ЗАСТОСУВАННЯ: Пили для використання на будівництві або ремонті. Характеризуються гарною якістю за помірної ціни.ОБЛАДНІСТЬ: ручні циркулярні пили, стаціонарні та настільні пили.МАТЕРІАЛ: М'яка та тверда деревина, фанера, плити OSB.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 160 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Призначення | На дереві |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 160 |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Посадковий діаметр (d) мм | 20 |
| Товщина | 1.5 мм |
| Товщина корпусу пили | 1.5 |
| Ширина пропилу (мм) | 2.3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


