
Пили дискова 286.765.24H Пила HM D=165 Z = 24 F = 20 K/P = 2,3,/1,2 мм
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 286.765.24H
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пили цієї серії призначені для розпилювання деревини, деревини з квітами, фанери та OSB. Запатентована конструкція корпусу, яка зменшує масу полотна, мінімізує нагрівання й істотно підвищує ефективність різання акумуляторними та мережевими пилами.Твердосплавні зуби глибоко впаяні в тіло пили, що забезпечує чудову стійкість до ударів від цвяхів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 165 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Кількість зубів | 24 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 24 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 5 |
| Призначення | На дереві |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 165 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 20 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | 5° ATB |
| Товщина корпусу пили | 1.2 |
| Ширина пропилу (мм) | 2.3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

