
Пили дискова 292.150.40H Пила HM 150x20x2,4/1,4 Z = 40
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 292.150.40H
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пильні диски CMT 292 серії використовують на ручних дискових, акумуляторних і торцювальних пилах. Завдяки великій кількості змінно-скошених зубів і куту врізання, ці диски ідеально підходять для поперечного різання твердої та м'якої деревини. Диск прекрасно підходить як для автоматичного, так і ручного подавання на малій швидкості. Обладнаний додатковими отворами для кріплення на більшості інструментівЗАСТОСУВАННЯ: Поперечне різання з ідеальним оздобленням краю. ОБЛАДНІСТЬ: Настільні циркулярні пили i торцеві пили, електроінструмент.МАТЕРІАЛ: М'яка, тверда й екзотична деревина, деревнопохідні шпоновані або ламіновані панелі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Кількість зубів | 40 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 40 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 15 |
| Призначення | На дереві |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 150 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 20 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | 15° ATB |
| Товщина корпусу пили | 1.4 |
| Ширина пропилу (мм) | 2.4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

