Пиляльний диск СМТ для багатопилів із середньою пропилкою та підрізними ножами. Використовується на багатопілах з одним або двома шпинделями, а також на циркулярних верстатах з одним пиловим диском. Підходить для поздовжнього розпилювання твердої та м'якої деревини. Обладнані чотирма або шістьма підрізними ножами (залежно від діаметра), які перешкоджають підклинюванню заготівки та зачищають торці заготівки. Для використання на верстатах із механічним подаванням!ОБЛАДНІСТЬ: Багатопильні верстати (з механічним подаванням) з одним або двома шпинделями, циркулярні верстати з одним пиловим диском.МАТЕРІАЛ: Тверда та м'яка деревина (волога та суха).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 350 мм |
| Діаметр внутрішній | 60 мм |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів | 28+4 |
| Кількість зубів (Z) | 28+4 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 18 |
| Призначення | На дереві |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 350 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 60 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | 10° ATB |
| Товщина корпусу пили | 2.5 |
| Ширина пропилу (мм) | 3.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


