Компанія CMT створила інноваційний модифікований трапецеїдальний зуб (MTCG), зі спеціального мікрозернистого карбіду вольфраму для акуратного різання твердих матеріалів. Ці підбадьорливі диски ідеальні для розпилювання таких матеріалів, як-от штучний камінь DuPont Corian® (Коріан), Wilsonart Gibraltar® (Гібралтар), Varicor® (Варікор) та ін. Ці пилки також прекрасно підходять для роботи з товстим пластиком, залишаючи рівні краї, не обпиваючи їх.ЗАСТОСУВАННЯ: Розпиил без відколів і малювання.ОБлаДНІСТЬ: Форматно-розкривні станки; настільні пили.МАТЕРІАЛ: Штучний камінь Dupont Corian (Коріан), Wilsonart, Gibralter (Гібралтар), SSVFountainhead, Varicor (Варікор) та ін. УВАГА: Не рекомендується використовувати на торцювальних пилах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 250 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 72 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 72 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 0 |
| Призначення | На дереві |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 250 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | MTCG |
| Товщина корпусу пили | 2.5 |
| Ширина пропилу (мм) | 3.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


