
Пили дискові 226.190.64M Пила HM 190x30x2,0/1,6 Z = 64 8°FWF для сталі
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 226.190.64M
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 190 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 64 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 64 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 0 |
| Призначення | На дереві |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 190 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | 8° FWF |
| Товщина корпусу пили | 1.6 |
| Ширина пропилу (мм) | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

