Пили дискова 297.120.16P Пила HW D=400 F=32 Z=120 K=4,0/3,2
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 297.120.16P
Пили дискова 297.120.16P Пила HW D=400 F=32 Z=120 K=4,0/3,2В наявності
Ціну уточнюйте
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пили для кольорових металів компанії CMT ідеальні для торцювальних пил. Оптимальні для робіт по алюмінію, міді, іншим матеріалам що не містять заліза. Основною особливістю є висока ударна в\'язкість зубів зі спеціального сплаву. Негативний кут врізання -6° дозволяє контролювати процес пиляння і залишати гладкі акуратні краї заготовки без застрягання тонких деталей. Спеціальна конструкція пазух для ефективного видалення стружки. ЗАСТОСУВАННЯ: Різання труб, порожнистих профілів і брусків, розкрій панельних матеріалів.ОБЛАДНАННЯ: Циркулярні пили, торцювальні пили, настільні пили. МАТЕРІАЛ: Алюміній, латунь, алюмінієві сплави, композитні матеріали, ламіноване ДСП.УВАГА: Рекомендовано використання рідкого лубриканту. Не рекомендовано використання восковмісного лубриканту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 400 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Кількість зубів | 120 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 3.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 120 |
| Кут атаки пиляльного диска α | -6° Neg. |
| Призначення | На дереві |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 400 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 32 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | TCG |
| Товщина корпусу пили | 3.2 |
| Ширина пропилу (мм) | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

