
Пили дискова 284.108.18M Пила HM D=450 F = 30 Z = 108 K/P = 4.2/3,5 TCG 5° Позитив
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 284.108.18M
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пили для кольорових металів компанії CMT ідеальні для роботи на промисловому обладнанні. Основними особливостями цієї серії пилок є висока ударна в'язкість зубів зі спеціального сплаву, мала висота зубів для надійнішого кріплення. Спеціальна конструкція пазух для ефективного видалення стружки. Позитивний кут врізання для контрольованого пиляння й акуратного різання без зали та застрягання тонких деталей.ЗАСТОСУВАННЯ: Для різання труб, довгомірних предметів і блоків.ОБЛАДНІСТЬ: Настільні пили з автоматичним подаванням матеріалу.МАТЕРІАЛ: Алюміній, латунь та інші сплави міді, пластик, композитні матеріали.УВАГА: Перед початком розпилювання треба переконатися, що матеріал міцно закріплений. Рекомендоване використання рідкого лубриканта. Не рекомендується використання восковмісного лугуранту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 450 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 108 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 108 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 6 |
| Призначення | На дереві |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 450 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | TCG |
| Товщина корпусу пили | 3.5 |
| Ширина пропилу (мм) | 4.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

