
Пили дискова 296.120.36H Пила HW D=120 F = 20 Z = 36 K = 1,8 / 1.1,2 TCG — 6st NEG 2/5,5 / 30
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 296.120.36H
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пили для кольорових металів компанії CMT ідеальні для торцювальних пил. Оптимальні для робіт з алюмінію, міді, інших матеріалів, що не містять заліза. Основною особливістю є висока ударна в/в'язкість зубів зі спеціального сплаву. Негативний кут врізання — 6° дає змогу контролювати процес пиляння й залишати гладкі акуратні краї заготівки без застрягання тонких деталей. Спеціальна конструкція пазух для ефективного видалення стружки. ЗАСТОСУВАННЯ: Різання труб, порожнистих профілів і брусків, розкрий панельних матеріалів.ОБЛАДНІСТЬ: Циркулярні пили, торцювальні пили, настільні пили. МАТЕРІАЛ: Алюміній, латунь, алюмінієві сплави, композитні матеріали, ламіноване ДСП.ВВАГА: Рекомендоване використання рідкого лубриканта. Не рекомендується використання восковмісного лугуранту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 120 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Кількість зубів | 36 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 36 |
| Кут атаки пиляльного диска α | -6° Neg. |
| Призначення | На дереві |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 120 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 20 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | TCG |
| Товщина корпусу пили | 1.2 |
| Ширина пропилу (мм) | 1.8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

