Пили дискова 285.624.10M Пила HM D=250 F = 30 Z = 24 K = 3,2 / 2,2 COMBI3
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 285.624.10M
Пили дискова 285.624.10M Пила HM D=250 F = 30 Z = 24 K = 3,2 / 2,2 COMBI3В наявності
Ціну уточнюйте
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Цей буйний диск підходить для поздовжнього розпилювання м'якої або твердої деревини, фанери. Диск має хромоване покриття, завдяки якому зменшується коефіцієнт тертя, і відповідно пила менше нагрівається. Антивібраційні прорізи заповнені поліуретаном, завдяки чому знижується вібрація і шум під час роботи.ЗАСТОСУВАННЯ: Пили для якісного поздовжнього розпилювання.ОБЛАДНІСТЬ: Настільні та торцювальні пили, ручні циркулярні пили, форматно-розрегулювані станки.МАТЕРІАЛ: Деревина м'яка, тверда, фанера.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 250 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 24 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 24 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 10 |
| Призначення | На дереві |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 250 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | FLAT |
| Товщина корпусу пили | 2.2 |
| Ширина пропилу (мм) | 3.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

