
М 285.860.11M Пила HM D=260 F=30 Z=60 K=2,5/1,8 COMBI3 CHROME
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 285.860.11M
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Хромована пила для електроінструмента призначена для поперечного розпилювання твердої та м'якої деревини, фанери, деревопохідних матеріалів. Обладнані отворами для встановлення на інструмент різних виробників. Підходить для використання на ручних дискових, акумуляторних і торцювальних пилах.ЗАСТОСУВАННЯ:Для поперечного розпилювання.ОБЛАДНІСТЬ: Настільні пили, електроінструмент.МАТЕРІАЛ:Деревина м'яка, тверда, екзотична, МДФ, ДСП, та інші деревнопохідні матеріали.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 260 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 60 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 60 |
| Кут атаки пиляльного диска α | -5° Neg. |
| Призначення | На дереві |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 260 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | 10° ATB |
| Товщина корпусу пили | 1.8 |
| Ширина пропилу (мм) | 2.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

