Хромована пила для електроінструмента призначена для поперечного розпилювання твердої та м'якої деревини, фанери, деревопохідних матеріалів. Обладнані отворами для встановлення на інструмент різних виробників. Підходить для використання на ручних дискових, акумуляторних і торцювальних пилах.ЗАСТОСУВАННЯ:Для поперечного розпилювання.ОБЛАДНІСТЬ: Настільні пили, електроінструмент.МАТЕРІАЛ:Деревина м'яка, тверда, екзотична, МДФ, ДСП, та інші деревнопохідні матеріали.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 216 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 48 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 48 |
| Кут атаки пиляльного диска α | -5° Neg. |
| Призначення | На дереві |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 216 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | 15° ATB |
| Товщина корпусу пили | 1.6 |
| Ширина пропилу (мм) | 2.3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


