
Пили дискова 294.072.22M Пила HM D=305 F=30 Z=72N
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 294.072.22M
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Велика кількість перетворених-скошених зубів, і кут врізання роблять цей пиловий диск, ідеальним для поперечного розпилу з чистим різом твердої та м'якої деревини, фанери, деревопохідних матеріалів. Обладнані отворами для встановлення на інструмент різних виробників. Підходить для використання на ручних дискових, акумуляторних і торцювальних пилах.ЗАСТОСУВАННЯ:Для поперечного розпилювання, з чистим різом. ОБЛАДНІСТЬ: Настільні пили, електроінструмент.МАТЕРІАЛ: Деревина м'яка, тверда, екзотична, МДФ, ДСП та інші деревнопохідні матеріали.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 305 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 72 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 72 |
| Кут атаки пиляльного диска α | -5° Neg. |
| Призначення | На дереві |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 305 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | 15° ATB |
| Товщина корпусу пили | 2.2 |
| Ширина пропилу (мм) | 3.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

