
Пили дискова 294.060.10M Пила HM D=254 F = 30 Z = 60 N K = 2,4/1,8
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 294.060.10M
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Поєднання середньої кількості перетворено-скошених зубів, і негативного кута врізання — 5° роблять цей пиловий диск 294-ї серії, ідеальним для акуратного й ефективного розпилювання твердої та м/ягкої деревини, фанери, деревопохідних матеріалів, як уздовж, так і вздовж та поперек. Обладнані отворами для встановлення на інструмент різних виробників. Підходить для використання на ручних дискових, акумуляторних і торцювальних пилах.ЗАСТОСУВАННЯ: Для поперечного та поздовжнього розпилювання.ОБЛАДНЕННЯ: Торцювальні пили, настільні пилки, спеціальні або ручні пилки, акумуляторні.МАТЕРІАЛ: М'яка та тверда деревина, деревопохідні матеріали.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 254 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 60 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 60 |
| Кут атаки пиляльного диска α | -5° Neg. |
| Призначення | На дереві |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 254 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | 15° ATB |
| Товщина корпусу пили | 1.8 |
| Ширина пропилу (мм) | 2.4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

