
Пили дискова 286.028.16M Пила HM D=400 F = 30 Z = 28 B = 3,2 / 2.2 <=15
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 286.028.16M
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Універсальні пилові диски для будівництва. Використовується на ручних циркулярних пилах і циркулярних верстатах. Підходить для розпилювання м'якої або твердої деревини з увімкненнями цвяхів, металевої фурнітури та бетону. Під час роботи з даними диском досягається необхідна швидкість розпилювання й ефективність.ОБЛАДНІСТЬ: Настільні пили та електроінструмент.МАТЕРІАЛ: М'яка та тверда деревина, яка може містити металеві менти, цвяхи та шматки бетону тощо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 400 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 28 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 28 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 15 |
| Призначення | На дереві |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 400 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | 5° ATB |
| Товщина корпусу пили | 2.2 |
| Ширина пропилу (мм) | 3.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

