
Пили дискова 284.096.16P Пила HM D=400 F=32 Z=96 K = 4.0/3,2 >5 TCG
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 284.096.16P
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пили для кольорових металів компанії CMT ідеальні для роботи на промисловому обладнанні. Основними особливостями цієї серії пилок є висока ударна в'язкість зубів зі спеціального сплаву, мала висота зубів для надійнішого кріплення. Спеціальна конструкція пазух для ефективного видалення стружки. Позитивний кут врізання для контрольованого пиляння й акуратного різання без зали та застрягання тонких деталей.ЗАСТОСУВАННЯ: Для різання труб, довгомірних предметів і блоків.ОБЛАДНІСТЬ: Настільні пили з автоматичним подаванням матеріалу.МАТЕРІАЛ: Алюміній, латунь та інші сплави міді, пластик, композитні матеріали.УВАГА: Перед початком розпилювання треба переконатися, що матеріал міцно закріплений. Рекомендоване використання рідкого лубриканта. Не рекомендується використання восковмісного лугуранту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 400 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Кількість зубів | 96 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 3.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 96 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 6 |
| Призначення | На дереві |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 400 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 32 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | TCG |
| Товщина корпусу пили | 3.2 |
| Ширина пропилу (мм) | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

