
Пили дискова 285.044.20M Пила HM D=500 F = 30 Z = 44 K = 4.0 / 2,8
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 285.044.20M
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пильні диски CMT 285 серії використовують у ручних дискових, акумуляторних і торцювальних пилах. Завдяки змінно-скошеним зубам і куту врізання, який становить 20 градусів, ця оснастка підходить для поздовжнього розпилювання масиву з твердої та м'якої деревини. Диск прекрасно підходить як для автоматичного, так і ручного подавання на малій швидкості.ЗАСТОСУВАННЯ: Поздовжнє розпилювання.ОСЛАДНІСТЬ: Настільні пили з ручною таавтоматичною податкою, циркулярні пили.МАТЕРІАЛ: М'яка та тверда деревина.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 500 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 44 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 44 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 20 |
| Призначення | На дереві |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 500 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | 10° ATB |
| Товщина корпусу пили | 2.8 |
| Ширина пропилу (мм) | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

