
Пили дискова 285.040.10R Пила HM D=250 F = 35 Z = 40 K = 3,2/1,8
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 285.040.10R
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Поєднання середньої кількості перетворених зубів, і кута врізання роблять цей пиловий диск 285 серії, ідеальним для акуратного й ефективного розпилювання твердої та м'якої деревини, фанери, деревопохідних матеріалів, як уздовж, так і поперек. Обладнані отворами для встановлення на інструмент різних виробників. Підходить для використання на ручних дискових, акумуляторних і торцювальних пилах.ЗАСТОСУВАННЯ: Для поперечного та поздовжнього розпилювання.ОБЛАДНАННЯ: Настільні пили, спеціальні або ручні пилки, акумуляторні.МАТЕРІАЛ: М'яка та тверда деревина, деревнопохідні матеріали.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 250 мм |
| Діаметр внутрішній | 35 мм |
| Кількість зубів | 40 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 40 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 15 |
| Призначення | На дереві |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 250 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 35 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | 10° ATB |
| Товщина корпусу пили | 2.2 |
| Ширина пропилу (мм) | 3.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

