
Пили дискова 274.100.12M Пила HM D=300 F = 30 Z = 100 K = 3,2 / 2
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 274.100.12M
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Головна особливість пил цієї серії — це чергування перетворених-скошених зубів і прямого зуба (1FTG+4ATB), що дає дуже чисте торцеве різання. Ці пили є ідеальними для поперечного розпилювання з чистим різанням твердої та м'якої деревини, фанери, деревопохідних матеріалів, одне і двостороннє ламінованого ДСП, PCV. Обладнані отворами для встановлення на інструмент різних виробників. Підходить для використання на ручних дискових, акумуляторних і торцювальних пилах, форматно-розрегульованих верстатах.ЗАСТОСУВАННЯ: Для поперечного розпилювання, з чистим різом.ОБлаДНЕННЯ: Настільні та торцювальні пили, ручні циркулярні пили, форматно-розрядні верстати.МАТЕРІАЛ: Деревина м'яка, тверда й екзотична, деревинно-східні матеріали, ДСП одне і двобічне ламіноване, фанера, PCV.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр зовнішній | 300 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Кількість зубів | 100 |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубів (Z) | 100 |
| Кут атаки пиляльного диска α | 15 |
| Призначення | На дереві |
| Зовнішній діаметр (D) мм | 300 |
| Посадковий діаметр (d) мм | 30 |
| Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β | 1 FLAT + 4 ATB |
| Товщина корпусу пили | 2.2 |
| Ширина пропилу (мм) | 3.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

