
Фреза 200x32x65 для виготовлення фільонки напаяна Р6М5 М 012-34 ліва
2 830 ₴
- В наявності
- Код: 2030498
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза 200x32x65 для виготовлення фільонки напаяна Р6М5 М 012-33 ліва
Фрези призначені для виготовлення дверної філенки. Комплектація фрез відбувається за бажанням замовника: фреза правого обертання, фреза лівого обертання або права, ліва фрези для одночасної обробки двосторонньої філенки.
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
Корпус із напаяними різальними пластинами зі швидкорізальної сталі Р6М5;
Характеристики:
Зовнішній діаметр (D) — 200 мм.
Посадковий діаметр (d) — 32 мм.
Довжина (L) — 65 мм.
Кількість зубців (Z) — 4.
Матеріал різальної частини — HSS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Швидкорізальна сталь |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 65 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Зовнішній діаметр (D) | 200 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 830 ₴




