
Фреза 160x32x45 для виготовлення фільонки напаяна Р6М5 права М 012-51
2 145 ₴
- В наявності
- Код: 2030479
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза 160x32x45 для виготовлення фільонки напаяна Р6М5 права
фрези призначені для виготовлення меблевої філенки. Комплектація фрез відбувається за бажанням замовника: фреза правого або лівого обертання, або для одночасної обробки двосторонньої філенки.
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
корпус із напаяними різальними пластинами зі швидкорізальної сталі Р6М5.
Характеристики:
Зовнішній діаметр (D) — 160 мм.
Посадковий діаметр (d) — 32 мм.
Довжина (L) — 45 мм.
Кількість зубців (Z) — 4.
Матеріал різальної частини — HSS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Напайна |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 45 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Матеріал різальної частини | HSS |
| Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 145 ₴




